screenshot
iphone

Majte svoje rolety vždy pod kontrolou!

Premeňte svoje štandardné vonkajšie rolety na motorické so smart funkciami priamo z vášho mobilu.

Objednať Viac
screenshot

✔ Ovládanie aplikáciou

Premeňte vaše bežné vonkajšie rolety na smart a ovládajte ich s aplikáciami popredných smart domácností ako Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa a Samsung SmartThings.

∙∙∙

✔ Úspora energii

V kombinácii so smart senzormi svetla a tepla integrovanými vo vašej smart domácnosti je možné dosiahnuť ďalšiu úsporu energií automatickým ovládaním vonkajších roliet.

∙∙∙

✔ Najlepšia cena

Smart domácnosť pre všetkých? Áno! Smart domácnosť už nie je hudbou budúcnosti. Cena inteligentnej elektroinštalácie so smart jednotkou DEEP ROLLY je porovnateľná s tou klasickou.

∙∙∙

iphone
iphone

Smart rolety pre vaše úspory i pohodlie

ROLLY od spoločnosti DEEP je smart jednotka pre všetky komerčné vonkajšie rolety, ktorá umožňuje v kombinácii s vhodným elektromotorom ovládať a automatizovať vaše bežné vonkajšie rolety. Diaľkové ovládanie je založené na bezdrôtovej komunikácii Wi-Fi cez vašu domácu sieť. S aplikáciami popredných smart domácností ako napríklad Apple či Google môžete voľne ovládať rolety, načasovať otváranie a zatváranie, prispôsobiť percento otvorenia a plne tak využiť ďalšie zariadenia vašej inteligentnej domácnosti.

"Vo fotogalérii si môžete prezrieť DEEP ROLLY smart jednotku a jej príslušenstvo."

Apple Homekit, Google Home, Amazon Alexa aj Samsung SmartThings

Aké sú možnosti ovládania? Či už preferujete akékoľvek smart riešenia, DEEP ROLLY je kompatibilná s viacerými poprednými spoločnosťami ako Apple HomeKit, Goole Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings alebo Sinric PRO. Umožní Vám ovládať rolety pomocou hlasových asistentov. Hlasové príkazy môžete zadávať cez váš smartfón, smart reproduktor alebo smart hodinky. Rolety s rolly jednotkou je možné v prípade potreby jednoducho ovládať aj s fyzickými tlačítkami.

"Ako domácu bránu (HUB) pri platforme Apple HomeKit môžete použiť Apple TV, HomePod alebo iPad"

ipad
iphone

Webové nastavenia s Wi-Fi konektivitou

Wi-Fi sieť už sa nachádza takmer v každej domácnosti či firme. DEEP ROLLY jednotka má zabudovanú technológiu Wi-Fi s podporou pásma 2,4 GHz 802.11 (b/g/n). Prvotné nastavenie ROLLY jednotky sa uskutočňuje prostredníctvom vášho mobilu cez vstavané WEB rozhranie, ktoré je k dispozícií ihneď po zapojení smart jednotky.

"Na nižšie uvedenom odkaze si môžete stiahnuť kompletný manuál DEEP ROLLY smart jednotky."

Kľúčové vlastnosti smart jednotky ROLLY od DEEP

✔ Prečo investovať do motorického ovládania?
iphone-ipad

Smart domácnosť

Ovládajte vaše rolety na diaľku pomocou ROLLY smart jednotky od DEEP. Smart jednotka ROLLY s podporou Apple Homekit, Google Assistant a Amazon Alexa.

∙∙∙

Úspora Energie

Len v prípade motorického smart ovládania v kombinácii s ďalšími senzormi svetla a tepla je možné dosiahnuť ďalšiu úsporu energie.

∙∙∙

Bezdrôtová komunikácia Wi-Fi

DEEP ROLLY smart jednotku s podporou komunikácie Wi-Fi štandardu v pásme 2,4 GHz jednoducho pripojíte do vašej inteligentnej domácnosti.

∙∙∙

Podpora hlasových príkazov

Umožní Vám ovládať vašu domácnosť pomocou hlasových asistentov ako napríklad Siri od Apple, Google Assistant alebo virtuálnou asistentkou Alexa od Amazonu.

∙∙∙

Plná automatizácia

Scéna predstavuje radu príkazov, ktoré sa automaticky spustia v určenom čase, po zaznamenaní pohybu, zmeny teploty alebo osvetlenia.

∙∙∙

Webové nastavenia

Intuitívne a prehľadné web rozhranie pre základné nastavenie a ovládanie smart jednotky ROLLY cez váš mobil dostupné ihneď po zapojení.

∙∙∙